Jesteś tutaj

Strona główna » Powołanie Klubu Seniora SZOFER

 

Zaproszenia będą wysyłane tylko pocztą elektroniczną wg znanej mi bazy e-mail
Pozdrawiam

 

Janusz Ujma honorowy prezes PFSSK

 

Komentarze

Dodaj komentarz

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
* Regulamin zamieszczania komentarzy
Obrazek użytkownika wojciech.szemetyllo

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy.

Mam przyjemność poinformować Państwa, że powstał nawiązując do inicjatywy Pana Janusza Ujmy komitet organizacyjny Klubu Honorowych Seniorów. Intencją pomysłodawców jest, aby cele i ich realizacja, - osób fizycznych posiadających wiedzę, doświadczenie oraz udokumentowaną ocenę swojej postawy i dokonań przez środowisko i władze Federacji mogła być w pełni wykorzystywana. Takie osoby, właśnie za wybitne i ponad przeciętne działania, były już wielokrotnie przedstawiane i rekomendowane do odpowiednich władz, o nadanie im odznaczeń państwowych, resortowych i honorowych, które zostały im przyznane.
Jeszcze raz Gratulujemy!

Wielu z nich już nie pełni dziś żadnych funkcji kierowniczych we władzach Federacji ani Stowarzyszeń. Członkowie komitetu organizacyjnego uważają za niezbędne i całkowicie uzasadnione wykorzystanie tego wielkiego wspólnego kapitału, doświadczenia zawodowego, umiejętności, i pasji w skupianiu wielu osób wokół ważnych i wciąż jeszcze nierozwiązanych uciążliwych problemów dręczących nasze środowisko. Umożliwienie Seniorom dalszego udziału w życiu społecznym ma również głęboki wyraz w realizacji rządowego programu aktywności społecznej skierowanego do wszystkich obywateli w wieku emerytalnym. Uważamy, że wszyscy powinniśmy wspólnie brać udział i odpowiedzialność za postęp w pracach i działaniach na rzecz poprawy BRD.
W imieniu naszej grupy inicjatywnej deklaruję naszą bezinteresowną pomoc przy wszystkich niezbędnych pracach organizacyjnych. Uważamy również, że dla nas wszystkich, którym nieobca jest idea pracy-Pro publico bono zaszczytem i honorem byłoby powołanie przez Walne Zgromadzenie Delegatów PFSSK do życia Klubu Honorowych Seniorów PFSSK przy okazji obchodów 20 lecia powstania PFSSK, które będziemy już nie tak długo wspólnie obchodzić.
Działania te wpisują się w pełni w statutowe cele i zadania realizowane przez Zarząd Stowarzyszenia. Zwracam też uwagę, że realizacja wniosku podnosząca prestiż całego środowiska nie generuje dodatkowych kosztów dla PFSSK.

Szanowne Koleżanki i Koledzy proszę o rozpropagowanie i poparcie inicjatywy Pana Janusza Ujmy wśród członków i sympatyków Stowarzyszenia.
Wszelkie uwagi, wnioski, sugestie i oczywiście propozycje dotyczące organizacji i powołania do życia tej znanej w wielu innych poważnych organizacjach rządowych i społecznych formy aktywności swoich weteranów proszę kierować na ręce pomysłodawcy Pana Janusza Ujmy oraz do mnie Wojciecha Szemetyłło pełniącego tymczasowe obowiązki organizatora i przedstawiciela Komitetu Organizacyjnego.