Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

Relacja z II Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów i Egzaminatorów w Uniejowie

Dodane przez Ajar w Aktualności, Nowości, Slider | 1 komentarz(y)

Dobra muzyka, wspólne rozmowy do rana przy ognisku i co najważniejsze ludzie pełni pasji – wszystko to razem wzięte tworzyło niezapomniany klimat podczas II Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego Instruktorów i Egzaminatorów w Uniejowie. Organizatorem głównym Zlotu jest Górnośląskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia, współorganizatorem Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Sieradzu, a  patronatem imprezę objął prezes PFSSK.

W dniach 14-16 września  w Uniejowie (woj. łódzkie) na terenie „Gościńca  Nad Wartą” miał miejsce II Ogólnopolski Zlot Instruktorów i Egzaminatorów. Z naszego terenu na imprezę wybrało się ponad 40 instruktorów  -motocyklistów, przynależących do GSOS. Przyjechali Instruktorzy i Egzaminatorzy z całej Polski. Od Szczecina po Rzeszów.

W piątek do godzin popołudniowych na miejsce zlotu przybyło kilkudziesięciu motocyklistów. Po zakwaterowaniu rozpoczęła się oficjalna część imprezy, poprowadził ją Szef PFSSK Pan Krzysztof Bandos oraz przedstawiciele zarządu GSOS.

W programie były wycieczki po okolicy  oraz odpoczynek w Termach Uniejów.

 Dalsza część dnia obfitowała w liczne konkursy, rywalizacje i zabawy. Dużą uwagę publiczności przykuło otwarcie części wieczorowej  i rytualne krojenie prosiaka.

Zaprezentowali się również zaproszeni goście: firma Romet ze swoimi najnowszymi produktami samochody na kat B1 oraz pojazdem elektrycznym.

Wzbudziło to spore zainteresowanie wśród branży szkoleniowej.

Okazje do zaprezentowania miała również firma Corporis z Bielska Białej. 

W naszej branży szkoleniowej bardzo ważne jest wsparcie firmy, która w pełni obsługuje sprawy przy kolizjach z udziałem pojazdow „L”

Zlotowicze oraz ich goście aż do białego rana bawili się przy ognisku , muzyce  oraz grze na gitarze i śpiewie naszego kolegi Piotra Makioły z GSOS. Następnego dnia w południe motocykliści udali się na paradną wycieczkę do Archikolegiaty w Tumie a następnie zaprezentowali się na terenie Gościńca .

Sobotnie popołudnie i niedzielny poranek upłynął na pożegnaniach i pamiątkowych zdjęciach. Do zobaczenia za rok!

Grzegorz Łapeta

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowszy
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Piotr
4 lat temu

Trzeba się wybrać za rok. Bo widzę było fajnie.