Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

XVI Ogólnopolski Konkurs Instruktor Roku Bełchatów 2015

Dodane przez admin w Aktualności | 0 komentarz(y)

W dniach 26-27 czerwca 2015 roku odbył się konkurs ,,Instruktor Roku 2015”. Impreza przebiegała w niezwykle przyjaznej atmosferze nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie. Instruktorzy-zawodnicy w nie kończących się rozmowach wymieniali swoje poglądy, spostrzeżenia i doświadczenia. Konkurs zbiegł się z obchodami XX rocznicy Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego. Uroczystość i organizacja imprezy była na najwyższym poziomie, przesympatyczni organizatorzy emanowali ciepłem, szczerością i radością, co udzielało się wszystkim.

Pierwszego dnia konkursu, przed uroczystościami jubileuszowymi, zawodnicy pisali test z przepisów ruchu drogowego. W drugim rozegrane zostały konkurencje sprawnościowe, na ten cel Pani Prezydent Bełchatowa udostępniła główny plac ośrodka kultury, gdzie rozłożona została infrastruktura konkursowa. Konkurencje nie były łatwe: Stabilność Stewarda (piłeczka na talerzu umieszczonym na masce) z pozycji lewego fotela, jazda tyłem na czas pomiędzy ciasno ustawionymi bramkami, udzielanie pierwszej pomocy w wypadku motocyklowym, przy zmieniających się scenariuszach, oraz jazda na trolejach pomiędzy pachołkami z prawego fotela.

Zwycięzcy Konkursu:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie.

Możesz używać następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

jeden + siedemnaście =