Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

Konferencja zorganizowana przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ministerstwo Infrastruktury inaugurująca projekt pn. „Droga z klasą Cała wiedza o ruchu drogowym” w Warszawie z udziałem przedstawicieli PFSSK

Dodane przez Ajar w Aktualności, Nowości, Slider | 0 komentarz(y)

W dniu 25 września br. w Warszawie odbyła się Konferencja zorganizowana przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ministerstwo Infrastruktury inaugurująca projekt pn. „Droga z klasą Cała wiedza o ruchu drogowym”. Projekt skierowany jest do Dyrektorów, nauczycieli, wychowawców szkół wszystkich szczebli, szczególnie wychowania komunikacyjnego i innych podmiotów zajmujących się edukacją z zakresu przepisów ruchu drogowego i zasad poruszania się po drogach publicznych: pieszo, rowerami i innymi urządzeniami przeznaczonymi do przemieszczania się.

„Ideą projektu ( jak zapisano w zaproszeniu) jest prowadzenie działań mających na celu promowanie kwestii bezpieczeństwa na polskich drogach oraz wzrost świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania się na drodze wśród dzieci i młodzieży, poprzez wyposażenie nauczycieli w niezbędną wiedzę i narzędzia do prowadzenia lekcji na każdym etapie nauki.

Po oficjalnych wystąpieniach: Ministra Infrastruktury Pana Andrzeja Adamczyka, Sekretarza Krajowej Rady BRD Pana Konrada Romika, Prezesa Zarządu firmy MDDP AKADEMIA BIZNESU Pana Adama Niedziółki, Ekspert merytoryczny a jednocześnie autor odpowiedzialny za opracowanie platformy e-learningowej Pan Adam Sobieraj omówił część merytoryczną założeń projektu z podziałem na moduły. W konferencji brali udział przedstawiciele naszych organizacji (PFSSK i SOSK Warszawa): Krzysztof Bandos- Prezes; Jan Szymczak V-ce Prezes; Jan Szumiał- Prezes SOSK Warszawa. Podczas przerw kawowych mieliśmy możliwość zamienić kilka słów z Panem Ministrem i Panem Sekretarzem KRBRD a także z innymi zaproszonymi gośćmi i wymienić się poglądami oraz uwagami.

Poniżej: Agenda Konferencji i zaproszenie skierowane do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach osób zajmujących się edukacją dzieci i młodzieży.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze