Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

Wspomnienie Władysława Drzyzgi

Dodane przez Maria w Aktualności, Nowości, Slider | 0 komentarz(y)

Zmarł Władysław Drzazga. Właściciel ośrodka szkolenia kierowców w Gorzowie Wielkopolskim, instruktor – wykładowca. W latach 1994-2016 Prezes Stowarzyszenia Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców w Gorzowie Wielkopolskim, które jest członkiem PFSSK. Działalność w ramach tej organizacji była bardzo wartościowa dla środowiska szkoleniowego. Organizował seminaria w zakresie BRD w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki w Gorzowie Wielkopolskim o zasięgu poza regionalnym. Kilkakrotnie przewodniczył prezydium zjazdu delegatów PFSSK. Integrował środowisko szkoleniowe. Dbał o jakość szkolenia i motywował do dobrej pracy. Potrafił współpracować z instytucjami i organizacjami, którym zależało na dobrym szkoleniu kierowców. W regionie niezastąpiony. Środowisko szkoleniowe odczuje jego nieobecność. Niech spoczywa w pokoju.

Łącząc się w bólu z rodziną zmarłego prosimy o przyjęcie naszych najszczerszych kondolencji z powodu utraty ukochanej osoby.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 21.04.2022 roku o godzinie 14.00 na Cmentarzu Katolickim w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej.

Zarząd PFSSK

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze