Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

XX Ogólnopolski Konkurs Instruktora Roku, 7-8 czerwca 2019 w Katowicach – ZAPROSZENIE

Dodane przez admin w Aktualności, Nowości, Slider | 0 komentarz(y)

Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców i Górnośląskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia zapraszają do udziału i kibicowania w XX Ogólnopolskim Konkursie Instruktora Roku, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca (piątek/sobota) w Katowicach.
Z każdą kolejną edycją impreza ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jeszcze liczniejszą grupą rywalizujących ze sobą instruktorów nauki jazdy.
W tym roku gospodarz wydarzenia (GSOS) zadbał o nowe i jeszcze trudniejsze konkurencje, a także bardzo atrakcyjne nagrody! Możemy Państwu już zdradzić tajemnicę, że nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca będzie motocykl Bajaj Pulsar NS 125 (wartość rynkowa – 8000 złotych)!!!
Poniżej  zamieszczamy plakat.

Do zobaczenia


Obecność na wydarzeniu jest obowiązkowa, liczę na 100% frekwencję Stowarzyszeń z całej Polski za 2 tygodnie w KATOWICACH !!!

Prezes PFSSK Krzysztof Bandos

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie.

Możesz używać następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 × pięć =