Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

Zaproszenie SOSK w Warszawie na obchody Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy

Dodane przez Maria w Aktualności, Nowości, Slider | 0 komentarz(y)

Z okazji DNIA INSTRUKTORA NAUKI I TECHNIKI JAZDY Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie wraz z Polską Federacją Stowarzyszeń Szkół Kierowców i przy udziale Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców zapraszają na WIELKĄ BITWĘ INSTRUKTORÓW. W tym roku 8 SIERPNIA organizujemy aktywne świętowanie w formie rywalizacji w dwóch konkurencjach. Pierwsza to gra w PAINTBALL. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i na terenie dawnego hotelu oraz w leśnym plenerze będą walczyć na kulki z farby. Wielu z nas będzie miało okazję przypomnieć sobie stare dobre czasy poligonów w wojsku. Druga konkurencja, którą rozegramy równocześnie, będzie dla tych, którzy z usposobienia są pacyfistami, i chcą się sprawdzić w umiejętnościach precyzyjnego prowadzenia pojazdu. Rywalizacja będzie polegała na pokonaniu toru jazdy pojazdem na TROLEJACH z dodatkowo przymocowanym TALERZEM STEWARTA. Po zakończeniu obu konkurencji wszyscy spotkamy się przy ognisku, gdzie przy aromacie pieczonych kiełbasek pojawi się świetna okazja do miłych rozmów, wspomnień i wymiany poglądów  na tematy nurtujące nasze środowisko.

  8 sierpnia 2022 r. – program imprezy

10.00 – zbiórka na parkingu przy Stadionie Narodowym w Warszawie, wzdłuż Alei Zielenieckiej,  a następnie przejazd w kolumnie do Otwocka, na ul. Armii Krajowej 56, na teren dawnego hotelu Pol Hot.

11.30 – początek trwających równocześnie zawodów w dwóch konkurencjach:

         1. Paintball – uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i stoczą ze sobą półtoragodzinną bitwę na kulki z farbą. Cały sprzęt i odzież ochronną zapewnia organizator. Osoby spoza stowarzyszenia płacą 90 zł, członkowie biorą udział nieodpłatnie.

         2. Konkurs sprawnościowy jazdy samochodem na placu manewrowym z użyciem trolei i talerza Stewarta. Niezbędny sprzęt zapewni SOSK Warszawa.

         Dla zwycięzcy cenna nagroda !

  Ok. 13.00 rozpocznie się spotkanie integracyjne przy ognisku.

Szykuje się pyszna zabawa, na którą zapraszamy zarówno instruktorów, właścicieli OSK, jak również przedstawicieli urzędów i instytucji współpracujących ze środowiskiem szkoleniowym.

    Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 28 lipca  mailem na adres sosk@sosk.waw.pl z deklaracją wyboru konkurencji.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze