Organizujemy Ogólnopolskie Konkursy Instruktor Roku

Poznajemy pracę OSK w krajach Europy

Egzamin bez obowiązkowego szkolenia

Dodane przez Ajar w Aktualności, Nowości, Slider | 3 komentarz(y)

Proponuje Maciej Wroński, prezes Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska (TLP)

Czytaj co proponuje Maciej Wroński

3 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najnowszy
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Leszek
3 lat temu

Bez szkolenia nie ma bezpiecznego uczestnictwa kierowców w ruchu. Pan Maciej Wroński się myli. Trzeba postawić na szkolenie a nie wydawanie papierków.

Grzegorz
3 lat temu

Zgadzam się z Markiem

Marek
3 lat temu

Pan Wroński miał Swój czas na dopracowanie systemu szkolenia , a zamiast tego to pilnował interesu ODTJ i kierowców rajdowych z Panią Bublewicz i Panem Szostkiem.
Każdy niech się martwi i poucza innych na czym się zna. Trzeba popatrzeć w lustro
i odpowiedzieć czy jest się w trójce Tych co rozłożyli system szkolenia oraz „super” word-owski system egzaminowania .A co do propozycji – cóż była taka propozycja w 2009-10 roku ale wszyscy się przelękli /osk i transportowcy / pomimo ,że wiceminister Tadeusz był za. Ale … znając realia dekadę później ,kiedy wszyscy znają się na piłce i szkoleniu kierowców chcieliby chałturzyć w kanciapach ,na placykach , drogach dojazdowych w firemkach transportowych /używając populistycznych ogólników typu – nasi „””instr-rzy””” to fachowcy i zrobią to najlepiej tylko praktyka się liczy /.Dlatego Szanowni Koledzy z OSK nie dajcie się po raz kolejny poduszczać tylko reagujcie natychmiast. Tylko uwaga bo… groźny NIEMIEC lub Francuz przyjdzie i wykupi Nasze firmy.